Ruloninė konteinerinė savivartisMAN
TGS 26.480
Ruloninė konteinerinė savivartis
MAN
TGS 26.480
Fiksuota kaina plius PVM
15 500 €
(18 445 € bruto)
Gamybos metai
2015
Būklė
Naudotas
Vieta
Tannheim 

Pagrindiniai duomenys
- Pavadinimas:
- Ruloninė konteinerinė savivartis
- Gamintojas:
- MAN
- modelis:
- TGS 26.480
- Gamybos metai:
- 2015
- Būklė:
- naudotas
Kaina ir vieta
Fiksuota kaina plius PVM
15 500 €
(18 445 € bruto)
- Pardavėjo vieta:
- Lagerplatz: Memminger Straße 1, 88459 Tannheim, Vokietija

Skambinti
Techniniai duomenys
Variklis ir pavarų dėžė
Pavaros tipas:
automatinis
Ašys ir ratai
Ašių konfigūracija:
3 ašys
Stabdžiai
Stabdžiai:
retarderis
Įranga
Navigacijos sistema
Oro kondicionavimas
Saugos funkcijos
ABS
Elektroninė stabilumo programa (ESP)
Daugiau informacijos
Rida:
689 500 km
Pirmoji registracija:
09/2015
Pasiūlymo informacija
- Skelbimo ID:
- A230-85-846
- Atnaujinimas:
- paskutinį kartą atnaujinta 21.10.2026
aprašymas
Roll-off hook VDL
----SOLD WITHOUT CONTAINER
Lhede Aau E Aopfx Akujn
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
----SOLD WITHOUT CONTAINER
Lhede Aau E Aopfx Akujn
Skelbimas buvo automatiškai išverstas. Galimos vertimo klaidos.
Tiekėjas
Pastaba: Užsiregistruokite nemokamai arba prisijunkite, kad gautumėte visą informaciją.
Registruotas nuo: 2021
39 Skelbimai internetu
Siųsti užklausą
Telefonas & Faksas
+49 8395 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Kraków
621 km
Pavaros mazgas
MANTGS 26.480 6x4 / 20 tho. km!!! / chassis
MANTGS 26.480 6x4 / 20 tho. km!!! / chassis
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Andelst
1 251 km
MAN TGS 26.480 6X4 su Palfinger PK 42002-SH G kranu
MANTGS 26.480 6X4 MET PALFINGER PK 42002-SH G KRAA...
MANTGS 26.480 6X4 MET PALFINGER PK 42002-SH G KRAA...
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Willebroek
1 380 km
MAN TGS 26.480 dviguba komplektacija (saviratis / vilkikas)
MANTGS 26.480 double configuration (Tipper/Tractor)
MANTGS 26.480 double configuration (Tipper/Tractor)
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Köln
1 224 km
Ruloninė konteinerinė savivartis
MANTGS 26.480 6x2-4BL 3900 Meiller Abroller RS21.60
MANTGS 26.480 6x2-4BL 3900 Meiller Abroller RS21.60
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Regensburg
1 053 km
Sunkvežimis sunkiems kroviniams vežti
MANTGS 26.480 6x6 BLS ALLRAD KRAN HMF 2020K3 Nr 416
MANTGS 26.480 6x6 BLS ALLRAD KRAN HMF 2020K3 Nr 416
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Gütersloh
1 081 km
Ruloninė konteinerinė savivartis
MANTGS 26.480 6X6H Haken
MANTGS 26.480 6X6H Haken
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Haps
1 251 km
MAN TGS 26.480 6x4 HIAB 377-8, gervė, Euro 6
MANTGS 26.480 6x4 HIAB 377-8 , winch Euro 6
MANTGS 26.480 6x4 HIAB 377-8 , winch Euro 6
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
St.Lorenz
1 095 km
Sunkvežimio važiuoklė
MANTGS 26.480 6x4H-4 HydroDrive Bj 2012
MANTGS 26.480 6x4H-4 HydroDrive Bj 2012
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Gütersloh
1 081 km
Platforminis sunkvežimis
MANTGS 26.480 6X4H-2 Kran Fassi F310 18.50 Meter
MANTGS 26.480 6X4H-2 Kran Fassi F310 18.50 Meter
Sėkmingas
Jūsų žinutė buvo išsiųsta.
Mažas skelbimas
Gütersloh
1 081 km
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio
MANTGS 26.480 6X4H Kran Fassi F310AXP.25
MANTGS 26.480 6X4H Kran Fassi F310AXP.25
Jūsų skelbimas sėkmingai pašalintas
Įvyko klaida

































































































































































































































