Portalo rankų sistema
MAN TGS 26.400

Fiksuota kaina plius PVM
28 900 €
(34 391 € bruto)
Gamybos metai
2015
Būklė
Naudotas
Vieta
Saarlouis Vokietija
Portalo rankų sistema MAN TGS 26.400
more Images
MAN TGS 26.400

Pagrindiniai duomenys

Pavadinimas:
Portalo rankų sistema
Gamintojas:
MAN
modelis:
TGS 26.400
Gamybos metai:
2015
Būklė:
naudotas

Kaina ir vieta

Fiksuota kaina plius PVM
28 900 €
(34 391 € bruto)
Vieta:
Saarlouis, Vokietija Vokietija
Skambinti

Techniniai duomenys

Rida:
393 000 km
Galia:
216 kW (293,68 AG)
Kuro tipas:
dyzelinas
Ašių konfigūracija:
6x2
Kuras:
dyzelinas
Stabdžiai:
retarderis
Emisijos klasė:
Euro 6
Įranga:
ABS, oro kondicionavimas, retarderis, priekabos jungtis

Pasiūlymo informacija

Skelbimo ID:
A219-55-693
Atnaujinimas:
paskutinį kartą atnaujinta 17.07.2026

aprašymas

= Additional options and accessories =

- Climate control
- Portable radio set
Pgedoy Tbdqepfx Aa Tsr

= More information =

Empty weight: 12.610 kg
Carrying capacity: 15.400 kg
GVW: 28.000 kg
Gearbox model: автомат

Tiekėjas

Registruotas nuo: 2024

386 Skelbimai internetu

Skambinti

Siųsti užklausą

žemėus 
Vokietija
Austrija
Šveicarija
Jungtinės Amerikos Valstijos
Jungtinė Karalystė
Prancūzija
Belgija
Ispanija
Meksika
Italija
Nyderlandai
Lenkija
Rusijos Federacija
Baltarusija (Baltarusijos Respublika)
Ukraina
Estija
Turkija
Naujoji Zelandija
Airija
Čekijos Respublika
Danija
Suomija
Švedija
Norvegija
Liuksemburgas
Graikija
Lietuva
Latvija
Islandija
Portugalija
Brazilija
Venesuela
Argentina
Vengrija
Slovakija
Rumunija
Moldova
Slovėnija
Serbija
Juodkalnija
Albanija
Kroatija
Bulgarija
Šiaurės Makedonija
Bosnija ir Hercegovina
Izraelis
Egiptas
Marokas
Indija
Indonezija
Pietų Korėja
Japonija
Tailandas
Malaizija
Vietnamas
Kinija, Liaudies Respublika
Taivanas
Iranas
Bangladešas
Užklausos nepavyko išsiųsti. Prašome pabandyti vėliau.

Telefonas & Faksas

+49 6831 ... skelbimai
Šie skelbimai taip pat gali jus sudominti.
Mažas skelbimas
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio MAN TGS 26.400 PK12001 EH
more images
Langenthal
1 423 km
Krautuvas sumontuotas ant sunkvežimio
MANTGS 26.400 PK12001 EH
Skambinti
Mažas skelbimas
Savivartis sunkvežimis MAN 26.440 , 6x4 ,
Savivartis sunkvežimis MAN 26.440 , 6x4 ,
Savivartis sunkvežimis MAN 26.440 , 6x4 ,
more images
Viernau
1 022 km
Savivartis sunkvežimis
MAN26.440 , 6x4 ,
Skambinti
Mažas skelbimas
Ruloninė konteinerinė savivartis MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Ruloninė konteinerinė savivartis MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Ruloninė konteinerinė savivartis MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Ruloninė konteinerinė savivartis MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
more images
Bovenden
1 006 km
Ruloninė konteinerinė savivartis
MANTGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Skambinti
Mažas skelbimas
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.400 (6x2)
more images
Langgöns
1 146 km
Sunkvežimio važiuoklė
MANTGS 26.400 (6x2)
Skambinti
Mažas skelbimas
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Savivartis sunkvežimis MAN 26.430 6x2 TGA Meiller Tele
more images
Selm
1 151 km
Savivartis sunkvežimis
MAN26.430 6x2 TGA Meiller Tele
Skambinti
Mažas skelbimas
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
Cisterninis sunkvežimis MAN TGS 26.400 (6x2)
more images
Langgöns
1 146 km
Cisterninis sunkvežimis
MANTGS 26.400 (6x2)
Skambinti
Mažas skelbimas
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Sunkvežimio važiuoklė MAN TGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
more images
Bovenden
1 006 km
Sunkvežimio važiuoklė
MANTGS 26.360/400 6x2-4 LL CH, Lenkachse, ADR, Navi
Skambinti
Mažas skelbimas
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
Savivartis sunkvežimis SCANIA G480 6x2 Gergen 26T
more images
Othmarsingen
1 386 km
Savivartis sunkvežimis
SCANIAG480 6x2 Gergen 26T
Skambinti
Mažas skelbimas
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
more images
Düsseldorf
1 215 km
Savivartis sunkvežimis
MANTGS 26.400 BL/Meiller-AK16-Funk-6x2-Vorlauf-Lenk
Skambinti
Mažas skelbimas
šiukšliavežis MAN TGS 26.400 6x2-4 BL / EHP 7000
šiukšliavežis MAN TGS 26.400 6x2-4 BL / EHP 7000
šiukšliavežis MAN TGS 26.400 6x2-4 BL / EHP 7000
šiukšliavežis MAN TGS 26.400 6x2-4 BL / EHP 7000
more images
Vokietija Brahmenau
914 km
šiukšliavežis
MANTGS 26.400 6x2-4 BL / EHP 7000
Skambinti
Mažas skelbimas
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Savivartis sunkvežimis MAN TGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
more images
Plankenfels
1 031 km
Savivartis sunkvežimis
MANTGS 26.440 Absetzer Meiller AK16MT Lenk/Lift/Ret
Skambinti
Mažas skelbimas
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Siurbimo transporto priemonė MAN TGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
more images
Nyderlandai Andelst
1 251 km
Siurbimo transporto priemonė
MANTGS 26.400 6X4 ZUIG/SPOELWAGEN
Skambinti
Mažas skelbimas
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Krano sunkvežimis MAN TGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
more images
Nyderlandai Haps
1 251 km
Krano sunkvežimis
MANTGS 26.400 6x6 Palfinger PK 33002-EH Euro 6
Skambinti
Mažas skelbimas
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
Cisterninis furgonas MAN TGS 26.400 MAN  TGS 26.400
more images
Hereç
1 438 km
Cisterninis furgonas
MAN TGS 26.400MAN TGS 26.400